Svatební dorty - Zdeňka Nedvědová
 Doporučujeme:
  úvod |  poradna |  historie |  kontakt |  doprava |  výroba pro velkoodběratele |  video |  kavárna |  catering | 
     Košík 

Menu E-party.cz

Naši partneři

Informace k nákupu

 

Výměna odkazů - postup

Podmínky partnerství při výměně zpětného odkazuNení pro nás až tak důležité číslo Vašeho, S-ranku, Jyxo ranku, Google pageranku atd. Upřednostňujeme spíše Váš obor činnosti, který bude tematicky řazen ke svatbám, chceme naším zákazníkům nabídnout v tomto směru výběr kvalitních odkazů, abychom nebyli pouze skladištěm ikonek a odkazů, ale aby tato spolupráce měla oboustranný prospěch jak pro webové stránky tak pro zákazníky. Zároveň tím chceme podpořit naší i Vaší návštěvnost webových stránek.

Jak postupovat?

Vyberte si některý z našich odkazů a podle svého uvážení ho umístěte na Vaše webové stránky. Při výběru formátu našeho odkazu berte v úvahu skutečnost, že stejný prostor poskytneme také my Vám. To platí i pro umístění odkazu vzhledem k důležitosti a atraktivnosti stránky. Umístíte-li náš odkaz na své titulní straně např. v patičce, to samé můžete očekávat od nás. Partnerský odkaz je možno umístit do sekce: "Partneři" - titulní strana ( zobrazuje se na celém našem webu), "dolní patička" - titulní strana s microbuttony (zobrazuje se na celém našem webu) dále nabízíme sekci "užitečné odkazy" - titulní strana (zobrazuje se na celém našem webu) nebo sekci vzájemné odkazy (zobrazí se pouze v této sekci) proto dle zařazení našeho odkazu, zařadíme na našem webu Váš odkaz.

Vyberte si proto některý z našich odkazů, zkopírujte ho a vložte na svou stránku.

naše ikonka:


<a href="http://www.e-party.cz/"><img src="http://www.e-party.cz/img/eparty-button.jpg" title="Svatební a narozeninové dorty" width="88" height="31"></a>


textový odkaz: Svatební a narozeninové dorty

<a href="http://www.e-party.cz" title="Svatební a narozeninové dorty" ><b>Svatební a narozeninové dorty</b>


Následně nás informujte na tento e-mail: info@e-party.cz a zašlete nám požadavky na umístění Vašeho odkazu. Přibližně do 2-3 dnů obdržíte naši odpověď s výzvou o korekturu a umístění Vašeho odkazu.

Jde nám především o oboustranný prospěch při výměně odkazů. Proto preferujeme odkazy na stránky, které mohou našim klientům rozšířit námi poskytované služby a naopak.
Jedná se hlavně o :

- svatební weby a portály, cestovní kanceláře - svatební cesty
- půjčovny svatebních šatů a doplňků, e-shopy s dárkovým zbožím
- kosmetické či kadeřnické služby, módní a svatební salony
- květinářství, vazba svatebních kytic, květinové dekorace
- car servis, limuzíny...

Odstranění odkazů

Vyhrazujeme si právo zařazení Vašeho odkazu nebo banneru odmítnout bez udání důvodů které nás k tomuto rozhodnutí vedly. Váš odkaz okamžitě odstraníme, pokud při namátkové kontrole zjistíme, že náš odkaz byl vymazán, nebo přesunut na jinou stránku bez předchozího upozornění. Váš odkaz odstraníme, pokud bude nefunkční a přes naše upozornění si chybu neopravíte. O odstranění, nebo přesunutí odkazů je nutné vzájemně se informovat a žádná z partnerských stran nemusí uvádět důvody, proč tak učinila.

Věříme ve vzájemnou korektnost a těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Videa našich výrobků

Ocenění

E-party.cz doporučuje

Kontakt

Svatební dorty - Cukrárna & lahůdky Zdeňka Nedvědová
Ivana Olbrachta 80
272 01 Kladno
Tel.:312 242 771
Fax:312 243 633

Provozní doba prodejny

Po - Čt:8:00 - 19:00
Pá:8:00 - 22:00
So:9:00 - 13:00
Neděle:Zavřeno

Užitečné odkazy © 1990-2014 Svatební dorty Zdeňka Nedvědová     Mapa stránek     www.e-party.cz SEO optimalizace - eBallance