Svatební dorty - Zdeňka Nedvědová
 Doporučujeme:
  úvod |  poradna |  historie |  kontakt |  doprava |  výroba pro velkoodběratele |  video |  kavárna |  catering | 
     Košík 

Menu E-party.cz

Naši partneři

Informace k nákupu

 

Svatební dorty

Není žádným tajemstvím, že Váš svatební dort bude mít velmi významné místo na Vaší svatební tabuli.Existuje široká škála tvarů, z kterých si vybrat, jako jsou kulaté, hranaté, mini, oválné, méně časté - šestiúhelník a osmiúhelník. Tvar Vašeho svatebního dortu bude ve velké míře ovlivněn stylem zdobení, který si vyberete. Ti, kteří si přejí mít více tradiční svatební dort budou pravděpodobně volit kulatý, vícepatrový, zatímco moderní páry budou volit čtverec nebo mnohoúhelník, ale i kulatý svatební dort se dá pojmout velice netradičním stylem. Vše jen záleží na Vašem výběru.


Současný nejpoužívanější trend ve světě svatebních dortů, je dort jednoduchý, ale zároveň elegantní, většinou doplněn živými květy či čerstvým ovocem. Další prvek, který se momentálně i u nás dostává čím dál více do popředí jsou takzvané cupcakes, což jsou vlastně mini svatební dortíky, na přesný počet svatebních hostů, zde téměř odpadá starost s krájením svatebního dortu. Krása těchto mini desertů spočívá také v tom, že na svatební tabuli může být více druhů, které se následně poskládají v jeden svatební dort, takže výsledkem je svatební dort, který báječně vypadá, nekrájí se, ale také výborně chutná. Navzdory své velikosti si můžete být jisti, že Vaši hosté je budou milovat!


Svatební dorty mají za sebou dlouhou cestu, od nejrůznějších klasických máslových dortů s mandlovými růžičkami, přes několika patrové potažené marcipánem až po čokoládové či jiné moderní pojetí. Dnes, talentovaný cukrář může nabídnout s využitím nejnovějších technologií jak klasické, tak i moderní pojetí dortu, vše vždy plně přizpůsobuje požadavkům, které máte na mysli.


Dalším, dnes již neodmyslitelným prvkem na svatebním dortu jsou živé květiny, které se většinou ladí do celého designu svatebního dne, ale není to pravidlem. Ve většině případů, však nevěsta volí druh květin na svatební dort, stejný jako má ve své svatební kytici. Pojetí svatebního dortu se zdobením živými květy vždy přináší velice příjemný vzhled svatebního dortu, protože živá květina, její čerstvost, vůni či dokonalý vzhled se prostě nedá ničím nahradit.


Svatební dort a jeho zdobení lze také volit podle období, ve kterém se svatba koná. Jarní dort s motýlky a sedmikrásky, letní svatební dorty s hojností letních květin či čerstvého ovoce, zatímco podzimní dort může odrážet například sklizeň ořechů a zdobení zimního dortu může obsahovat sněhové vločky a saténové stuhy. Pestrost a rozmanitost zdobení jsou vždy jen odrazem fantazie Vaší a Vašeho cukráře.


Bez ohledu na to, pro jaký svatební dort jste se rozhodli, vždy pamatujte na fakt, že jste to právě vy a váš přítel, kteří jsou těmi, kdo by měl být nakonec spokojen s výběrem svatebního dortu. Takže, ať už se chcete držet tradice nebo jít úplně jinou cestou - vždy jsou zde lidé, kteří Vám pomohou s výběrem, doporučí nejvhodnější variantu zdobení a chutí, prostě tak, abyste dostali přesně to, po čem toužíte.


Těšíme se na Vás…


 

Videa našich výrobků

Ocenění

E-party.cz doporučuje

Kontakt

Svatební dorty - Cukrárna & lahůdky Zdeňka Nedvědová
Ivana Olbrachta 80
272 01 Kladno
Tel.:312 242 771
Fax:312 243 633

Provozní doba prodejny

Po - Čt:8:00 - 19:00
Pá:8:00 - 22:00
So:9:00 - 13:00
Neděle:Zavřeno

Užitečné odkazy © 1990-2014 Svatební dorty Zdeňka Nedvědová     Mapa stránek     www.e-party.cz SEO optimalizace - eBallance